Integracja z Allegro - Hurtownia sukienek i odzieży YourNewStyle
Telefon: +48. 32 723 25 19
Waluta$£
Język

Moje kontoINTEGRACJA OFERTY Z ALLEGRO
DROPSHIPPING NA ALLEGRO


Poniżej przedstawiamy możliwość pełnej dwu-kierunkowej integracji naszej oferty ze sprzedażą na Allegro a także obsługą zamówień w pełnym zakresie. Rozwiązanie to jest możliwe przez dostawcę popularnie zwanego BL czyli BaseLinker.com


INTEGRACJA OFERTY YOURNEWSTYLE - ALLEGRO - JAK WYKONAĆ ?1) TWORZENIE KONTA BASELINKER - Zarejestruj się i utwórz konto na BaseLinker.com - (pierwsze 14 dni jest bezpłatne)

2) PRZYGOTOWANIE KONTA ALLEGRO - Zaloguj się na swoim koncie Allegro. Sprawdź wcześniej czy jest ono przekształcone na konto typu "firma". Ustaw na koncie Allegro: Cenniki dostawy (mogą być zgodne z naszym)

3) WŁĄCZENIE INTEGRACJI ALLEGRO - w Panelu BaseLinker wybierz w menu bocznym: INTEGRACJE a następnie "Dodaj Integrację" i wybierz "Allegro".

4) WŁĄCZENIE INTEGRACJI YourNewStyle.pl - w Panelu BaseLinker wybierz w menu bocznym: INTEGRACJE a następnie "Dodaj Integrację" i wybierz z listy hurtowni "Hurtownia YourNewStyle" (różowe logo).

GOTOWE ! Następnie możesz przejść do wystawiania ofert na Allegro. Wcześniej jednak pamiętaj aby skonfigurować cenniki dostawy, ustawić kategorie, marże - wszystko dostępne w ustawieniach integracji Allegro oraz Wystawianie ofert. W celu pomocy lub niejasności należy kontaktować się bezpośrednio z obsługą firmy BaseLinker.

Our qualities

Koszty wysyłki od 12,19 PLN
Bez limitu wagi (cała europa)
Kurier DPD, GLS, Poczta-polska
Płatność:
- przelew zwykły, e-przelew
- PayPal, platnosci.pl (szybkie)
- Kupujesz na sztuki lub w partiach
- Rabaty już od 1500 PLN (lub od 0 PLN - przy zakupie w partii)
- Specjalne warunki dla sklepów on-line(XML, Dropshipping)

NASZE MARKI - PRODUCENCI