Jak zintegrować sklep? - Hurtownia sukienek i odzieży YourNewStyle
Telefon: +48. 32 723 25 19
Waluta$£
Język

Moje kontoPORADNIK
JAK ZINTEGROWAĆ SKLEP W SYSTEM DROPSHIPPING Z NAMI?


Poniżej odpowiemy na pytania jak wykonać integrację stanów magazynowych z naszą hurtownią z każdym systemem e-sklepu


DOSTĘPNE SPOSOBY INTEGRACJI:

1) Poprzez pliki XML które znajdują się tutaj: zobacz dostępne pliki XML
2) Poprzez pliki CSV które znajdują się tutaj: zobacz dostępne pliki CSV
3) Poprzez webAPI które dostępne jest tutaj: webAPI - zaawansowane

Pliki aktualizowane są codziennie o godzinie 6:00 rano (XML, CSV)

JAKĄ METODĘ WYBRAĆ?

a) Najłatwiej zintegrować się jeśli posiadasz platformę (silnik) sklepu, który ma wbudowaną integrację z naszą hurtownią YourNewStyle (dostępna lista na dole strony)

b) Jeśli masz inny system (który nie ma wbudowanej gotowej integracji z naszą hurtownią) możesz wówczas skorzystać z programów zewnętrznych tzw. integratorów:
- BaseLinker (firmy sever - www.baselinker.com) - Dostępny online integrator pomiędzy Sklepem/Allegro/Hurtownią i zarządzaniem zamówieniami - 14 dni Testowania za darmo
- Megamo - Integrator pomiędzy sklepami online i Hurtownią YourNewStyle.pl - 14 dni Testowania za darmo

c) Jeśli posiadasz sklep oparty o silnik na Shoper, Shopify, WooCommerce, PrestaShop - skorzystaj z gotowej integracji przez platformę Dropeo

d) Możesz zlecić integrację zewnętrznej firmie IT, która wykona ją pod Twoje wymagania

e) Jeśli nie wiesz jaką metodę wybrać, zadzwoń do Twojego operatora systemu sklepowego (np. RedCart lub inny tam gdzie posiadasz sklep) i zapytaj czy są z nami zintegrowani lub czy jest taka możliwość. Ostatecznie możesz kontaktować się z nami, a my podpowiemy Ci którą metodę wybrać: radoslaw.ociepka@yournewstyle.pl f) Integracja z Allegro / OLX / Ceneo / Amazon / eBay - Do integracji z tymi systemami wykorzystaj naszą wbudowaną ofertę w system BaseLinker.com - Zarejestruj się, 14 dni testów za darmo, wybierz integrację z naszą hurtownią i Allegro i zacznij sprzedawać !

GOTOWE INTEGRACJE Z YOURNEWSTYLE - HURTOWNIA ODZIEŻY:

1) Dla posiadaczy sklepu na RedCart.pl

Nasza hurtownia jest już zintegrowana z oprogramowaniem sklepu RedCart.pl. Więc wystarczy tylko napisać do nas e-mail z powiadomieniem, że będziesz korzystał z naszych produktów w swoim sklepie. Sklep próbny możesz założyć całkowicie bezpłatnie w RedCart.pl - Bezpłatny e-Sklep.

2) Dla posiadaczy sklepu na Shoplo.pl

Nasza hurtownia jest już zintegrowana z oprogramowaniem sklepu Shoplo.pl w dodatku w pełni za darmo! Więc wystarczy tylko napisać do nas e-mail z powiadomieniem, że będziesz korzystał z naszych produktów w swoim sklepie. Sklep próbny możesz założyć całkowicie bezpłatnie w Shoplo.pl - Bezpłatny e-sklep.

3) Dla posiadaczy sklepu na nowej platformie - Trisoshop.pl

Jeśli posiadasz lub zamierzasz utworzyć sklep oparty na oprogramowaniu Trisoshop.pl to rozwiązanie jest dla Ciebie. Całkowicie za darmo możesz uruchomić integrację z naszą hurtownią (lista dostępnych hurtowni: Hurtownie Dropshipping - odzież zintegrujesz naszą ofertę z Twoim sklepem. Odpowiedni plik XML jest już zaimplementowany do systemu sklepu, zatem nie musisz nic robić ze swojej strony. Wystarczy zgłosić u dostawcy sklepu chęć uruchomienia naszej oferty w sklepie.

4) Dla posiadaczy sklepu na IAI-shop / Idosell

Jeśli posiadasz sklep oparty na oprogramowaniu Idosell.com to rozwiązanie jest dla Ciebie. Wystarczy, że za pomocą IAI Downloader zintegrujesz naszą ofertę z Twoim sklepem. Odpowiedni plik XML dla IAI Downloader'a znajduje się w panelu klienta w dziale XML po zalogowaniu do Naszej hurtowni. Więcej o integracji z IAI-shop przeczytasz - integracja z ofertą dostawcy..

5) Dla posiadaczy sklepu na Sky-Shop.pl

Nasza hurtownia jest już zintegrowana z oprogramowaniem sklepu Sky-shop.pl. Więc wystarczy tylko napisać do nas e-mail z powiadomieniem, że będziesz korzystał z naszych produktów w swoim sklepie.

6) Dla sklepów opartych na PRESTASHOP

a) Posiadamy specjalnie przygotowane pliki CSV do manualnego importu dla sklepów PRESTASHOP. Pliki te znajdują się w dziale plików CSV i dostępne są na tej stronie: PRESTASHOP - CSV.

b) Przy współpracy z firmą www.megamo.pl udostępniamy pełną integrację z naszą hurtownią. Co ważne, tutaj w tej metodzie jest możliwość zarządzania aktualizacją naszej oferty z poziomu online z każdego miejsca gdzie jest dostęp do internetu w przeciwieństwie do integracji za pomocą A2C firmy e-mo.pl. Aby włączyć integrację proszę o kontakt z wyżej wymienioną firmą: KONTAKT MEGAMO.PL.

c) Przy współpracy z kolejną firmą www.x13.pl udostępniamy również pełną integrację z naszą hurtownią. Aby włączyć integrację proszę o kontakt z wyżej wymienioną firmą: Kontakt z firmą x13.pl.

7) Dla sklepów opartych na MAGENTO

Posiadamy specjalnie przygotowane pliki CSV do manualnego importu dla sklepu MAGENTO. Pliki te znajdują się w dziale plików CSV i dostępne są na tej stronie: MAGENTO - CSV.

8) Dla sklepów opartych na SHOPER, CLICKSHOP, KQS.STORE, GEKOSALE, OSCOMMERCE, iSTORE

Przy współpracy z firmą www.megamo.pl oraz www.baselinker.com udostępniamy pełną integrację z naszą hurtownią. Co ważne, tutaj w tej metodzie jest możliwość zarządzania aktualizacją naszej oferty z poziomu online z każdego miejsca gdzie jest dostęp do internetu. Aby włączyć integrację proszę o kontakt z wyżej wymienioną firmą.

9) Dla sklepów opartych na PRESTASHOP, SHOPIFY, SHOPER, WOOCOMMERCE, MAGENTO

Przy współpracy z firmą www.dropeo.pl udostępniamy również pełną integrację z naszą hurtownią. Dropeo umożliwia pełną ofertę naszej hurtowni dla Twojego sklepu praktycznie jednym kliknięciem. Aby włączyć integrację proszę o kontakt z wyżej wymienioną firmą.

10) Poprzez zewnętrzne oprogramowanie Action2osCommerce (A2C)

Program z licencją odnawianą co rok. Dostęp jedynie z poziomu 1 komputera. Aktualnie możliwe jest zintegrowanie sklepów opartych na różnych systemach - Dostępność integracji ,


ZANIM ROZPOCZNIESZ WSPÓŁPRACĘ, ZAPOZNAJ SIĘ Z:

- WARUNKAMI WSPÓŁPRACY DROPSHIPPING
- CENNIKIEM WYSYŁEK DROPSHIPPING

Jeśli masz wątpliwości - zadzwoń, udzielimy wszelkich odpowiedzi i pomocy:

kom. +48 669 230 967 (godz. 8-16)
tel. +48 327232519 (godz. 8-15)

Our qualities

Koszty wysyłki od 12,19 PLN
Bez limitu wagi (cała europa)
Kurier DPD, GLS, Poczta-polska
Płatność:
- przelew zwykły, e-przelew
- PayPal, platnosci.pl (szybkie)
- Kupujesz na sztuki lub w partiach
- Rabaty już od 1500 PLN (lub od 0 PLN - przy zakupie w partii)
- Specjalne warunki dla sklepów on-line(XML, Dropshipping)

NASZE MARKI - PRODUCENCI