Jak zintegrować sklep? - Hurtownia sukienek i odzieży YourNewStyle
Telefon: +48. 32 445 36 41
Waluta$£
Język

Moje kontoPORADNIK
JAK ZINTEGROWAĆ SKLEP Z NAMI?


Poniżej odpowiemy na pytania jak wykonać integrację stanów magazynowych z naszą hurtownią z każdym systemem e-sklepu


DOSTĘPNE SPOSOBY INTEGRACJI:

1) Poprzez pliki XML które znajdują się tutaj: zobacz dostępne pliki XML
2) Poprzez pliki CSV które znajdują się tutaj: zobacz dostępne pliki CSV
3) Poprzez webAPI które dostępne jest tutaj: webAPI - zaawansowane

Pliki aktualizowane są codziennie o godzinie 6:00 rano (XML, CSV)

JAKĄ METODĘ WYBRAĆ?

a) Najłatwiej zintegrować się jeśli posiadasz platformę (silnik) sklepu, który ma wbudowaną integrację z naszą hurtownią YourNewStyle (dostępna lista na dole strony)

b) Jeśli masz inny system (który nie ma wbudowanej gotowej integracji z naszą hurtownią) możesz wówczas skorzystać z programów zewnętrznych tzw. integratorów:
- A2C (firmy www.e-mo.pl) - program
- aplikacja w chmurze - www.megamo.pl

c) Jeśli posiadasz możliwość importu plików w formacie CENEO (xml) - możesz zaimportować naszą ofertę ręcznie lub zautomatyzować we własnym zakresie. Udostępniamy plik w formacie ceneo-xml w dziale o XML.

d) Możesz zlecić integrację zewnętrznej firmie IT, która wykona ją pod Twoje wymagania (nasz sprawdzony: biuro@karo-net.pl)

e) Jeśli nie wiesz jaką metodę wybrać, zadzwoń do Twojego operatora systemu sklepowego (np. RedCart lub inny tam gdzie posiadasz sklep) i zapytaj czy są z nami zintegrowani lub czy jest taka możliwość. Ostatecznie możesz kontaktować się z nami, a my podpowiemy Ci którą metodę wybrać: radoslaw.ociepka@yournewstyle.pl

GOTOWE INTEGRACJE Z YOURNEWSTYLE:

1) Dla posiadaczy sklepu na RedCart.pl

Nasza hurtownia jest już zintegrowana z oprogramowaniem sklepu RedCart.pl. Więc wystarczy tylko napisać do nas e-mail z powiadomieniem, że będziesz korzystał z naszych produktów w swoim sklepie. Sklep próbny możesz założyć całkowicie bezpłatnie w RedCart.pl TUTAJ.

2) Dla posiadaczy sklepu na Shoplo.pl

Nasza hurtownia jest już zintegrowana z oprogramowaniem sklepu Shoplo.pl w dodatku w pełni za darmo! Więc wystarczy tylko napisać do nas e-mail z powiadomieniem, że będziesz korzystał z naszych produktów w swoim sklepie. Sklep próbny możesz założyć całkowicie bezpłatnie w Shoplo.pl TUTAJ.

3) Dla posiadaczy sklepu na IAI-shop

Jeśli posiadasz sklep oparty na oprogramowaniu IAI-shop.com to rozwiązanie jest dla Ciebie. Wystarczy, że za pomocą IAI Downloader zintegrujesz naszą ofertę z Twoim sklepem. Odpowiedni plik XML dla IAI Downloader'a znajduje się w panelu klienta w dziale XML po zalogowaniu do Naszej hurtowni. Więcej o integracji z IAI-shop przeczytasz TUTAJ.

4) Dla posiadaczy sklepu na Sky-Shop.pl

Nasza hurtownia jest już zintegrowana z oprogramowaniem sklepu sStore.pl. Więc wystarczy tylko napisać do nas e-mail z powiadomieniem, że będziesz korzystał z naszych produktów w swoim sklepie.

5) Dla posiadaczy sklepu na EBEXO.pl

Nasza hurtownia jest już zintegrowana z oprogramowaniem sklepu ebexo.pl w dodatku całkowicie za darmo! Więc wystarczy tylko napisać do nas e-mail z powiadomieniem, że będziesz korzystał z naszych produktów w swoim sklepie.

6) Dla posiadaczy sklepu na sStore.pl

Nasza hurtownia jest już zintegrowana z oprogramowaniem sklepu opartego na sStore.pl. Więc wystarczy tylko napisać do nas e-mail z powiadomieniem, że będziesz korzystał z naszych produktów w swoim sklepie.

7) Dla posiadaczy sklepu na 100sklepow.pl

Nasza hurtownia jest już zintegrowana z oprogramowaniem sklepu 100sklepow.pl. Więc wystarczy tylko napisać do nas e-mail z powiadomieniem, że będziesz korzystał z naszych produktów w swoim sklepie.

8) Dla sklepów opartych na PRESTASHOP

a) Posiadamy specjalnie przygotowane pliki CSV do manualnego importu dla sklepów PRESTASHOP. Pliki te znajdują się w dziale plików CSV i dostępne są na tej stronie: PRESTASHOP - CSV.

b) Przy współpracy z firmą www.megamo.pl udostępniamy pełną integrację z naszą hurtownią. Co ważne, tutaj w tej metodzie jest możliwość zarządzania aktualizacją naszej oferty z poziomu online z każdego miejsca gdzie jest dostęp do internetu w przeciwieństwie do integracji za pomocą A2C firmy e-mo.pl. Aby włączyć integrację proszę o kontakt z wyżej wymienioną firmą: KONTAKT MEGAMO.PL.

c) Przy współpracy z kolejną firmą www.x13.pl udostępniamy również pełną integrację z naszą hurtownią. Aby włączyć integrację proszę o kontakt z wyżej wymienioną firmą: Kontakt z firmą x13.pl.

9) Dla sklepów opartych na MAGENTO

Posiadamy specjalnie przygotowane pliki CSV do manualnego importu dla sklepu MAGENTO. Pliki te znajdują się w dziale plików CSV i dostępne są na tej stronie: MAGENTO - CSV.

10) Dla sklepów opartych na SHOPER, CLICKSHOP, KQS.STORE, GEKOSALE, OSCOMMERCE, iSTORE

Przy współpracy z firmą www.megamo.pl udostępniamy pełną integrację z naszą hurtownią. Co ważne, tutaj w tej metodzie jest możliwość zarządzania aktualizacją naszej oferty z poziomu online z każdego miejsca gdzie jest dostęp do internetu w przeciwieństwie do integracji za pomocą A2C firmy e-mo.pl. Aby włączyć integrację proszę o kontakt z wyżej wymienioną firmą: KONTAKT MEGAMO.PL.

11) Poprzez zewnętrzne oprogramowanie Action2osCommerce (A2C)

Program z licencją odnawianą co rok. Dostęp jedynie z poziomu 1 komputera. Aktualnie możliwe jest zintegrowanie sklepów opartych na systemach: eStore, Click Shop, GOshop, iStore.pl, KQS.Store, Magento, Max-Shop.pl, OpenCart, osCommerce, oscGold, oscPremium, PrestaShop, Shoper.pl, Shoper 5, SOTESHOP 5.0, SunWeb, sstore, VirtueMart, 2sklep.pl
Aby zintegrować się poprzez to rozwiązanie, należy wejśc na stronę www.e-mo.pl następnie w zakładkę OFERTA, następnie Action2osCommerce. Są tutaj podane wszelkie informacje na temat integracji. Integracja w ten sposób jest płatna (jednorazowo, za zakup programu oraz osobno licencja na rok). Oczywiście to nie my pobieramy opłatę, ale firma e-mo.pl, która jest właścicielem tego oprogramowania.


ZANIM ROZPOCZNIESZ WSPÓŁPRACĘ, ZAPOZNAJ SIĘ Z:
- WARUNKAMI WSPÓŁPRACY DROPSHIPPING
- CENNIKIEM WYSYŁEK DROPSHIPPING
Jeśli masz wątpliwości - zadzwoń, udzielimy wszelkich odpowiedzi i pomocy:

kom. 600 876 937 (godz. 8-16)
tel. (32) 445 36 41 (godz. 8-16)

Our qualities

Koszty wysyłki od 12,19 PLN
Bez limitu wagi (cała europa)
Kurier DPD, GLS, Poczta-polska
Płatność:
- przelew zwykły, e-przelew
- PayPal, platnosci.pl (szybkie)
- Kupujesz na sztuki lub w partiach
- Rabaty już od 1500 PLN (lub od 0 PLN - przy zakupie w partii)
- Specjalne warunki dla sklepów on-line(XML, Dropshipping)

NASZE MARKI - PRODUCENCI