Jak zintegrować sklep? - Hurtownia sukienek i odzieży YourNewStyle
Telefon: +48. 32 445 36 41
Waluta$£
Język

Moje kontoPORADNIK
JAK ZINTEGROWAĆ SKLEP Z NAMI?


Poniżej odpowiemy na pytania jak wykonać integrację stanów magazynowych z naszą hurtownią z każdym systemem e-sklepu


DOSTĘPNE SPOSOBY INTEGRACJI:

1) Poprzez pliki XML które znajdują się tutaj: zobacz dostępne pliki XML
2) Poprzez pliki CSV które znajdują się tutaj: zobacz dostępne pliki CSV
3) Poprzez webAPI które dostępne jest tutaj: webAPI - zaawansowane

Pliki aktualizowane są codziennie o godzinie 6:00 rano (XML, CSV)

JAKĄ METODĘ WYBRAĆ?

a) Najłatwiej zintegrować się jeśli posiadasz platformę (silnik) sklepu, który ma wbudowaną integrację z naszą hurtownią YourNewStyle (dostępna lista na dole strony)

b) Jeśli masz inny system (który nie ma wbudowanej gotowej integracji z naszą hurtownią) możesz wówczas skorzystać z programów zewnętrznych tzw. integratorów:
- A2C (firmy www.e-mo.pl) - program
- aplikacja w chmurze - www.megamo.pl

c) Jeśli posiadasz możliwość importu plików w formacie CENEO (xml) - możesz zaimportować naszą ofertę ręcznie lub zautomatyzować we własnym zakresie. Udostępniamy plik w formacie ceneo-xml w dziale o XML.

d) Możesz zlecić integrację zewnętrznej firmie IT, która wykona ją pod Twoje wymagania

e) Jeśli nie wiesz jaką metodę wybrać, zadzwoń do Twojego operatora systemu sklepowego (np. RedCart lub inny tam gdzie posiadasz sklep) i zapytaj czy są z nami zintegrowani lub czy jest taka możliwość. Ostatecznie możesz kontaktować się z nami, a my podpowiemy Ci którą metodę wybrać: radoslaw.ociepka@yournewstyle.pl

GOTOWE INTEGRACJE Z YOURNEWSTYLE:

1) Dla posiadaczy sklepu na RedCart.pl

Nasza hurtownia jest już zintegrowana z oprogramowaniem sklepu RedCart.pl. Więc wystarczy tylko napisać do nas e-mail z powiadomieniem, że będziesz korzystał z naszych produktów w swoim sklepie. Sklep próbny możesz założyć całkowicie bezpłatnie w RedCart.pl TUTAJ.

2) Dla posiadaczy sklepu na Shoplo.pl

Nasza hurtownia jest już zintegrowana z oprogramowaniem sklepu Shoplo.pl w dodatku w pełni za darmo! Więc wystarczy tylko napisać do nas e-mail z powiadomieniem, że będziesz korzystał z naszych produktów w swoim sklepie. Sklep próbny możesz założyć całkowicie bezpłatnie w Shoplo.pl TUTAJ.

3) Dla posiadaczy sklepu na IAI-shop

Jeśli posiadasz sklep oparty na oprogramowaniu IAI-shop.com to rozwiązanie jest dla Ciebie. Wystarczy, że za pomocą IAI Downloader zintegrujesz naszą ofertę z Twoim sklepem. Odpowiedni plik XML dla IAI Downloader'a znajduje się w panelu klienta w dziale XML po zalogowaniu do Naszej hurtowni. Więcej o integracji z IAI-shop przeczytasz TUTAJ.

4) Dla posiadaczy sklepu na Sky-Shop.pl

Nasza hurtownia jest już zintegrowana z oprogramowaniem sklepu sStore.pl. Więc wystarczy tylko napisać do nas e-mail z powiadomieniem, że będziesz korzystał z naszych produktów w swoim sklepie.

5) Dla posiadaczy sklepu na EBEXO.pl

Nasza hurtownia jest już zintegrowana z oprogramowaniem sklepu ebexo.pl w dodatku całkowicie za darmo! Więc wystarczy tylko napisać do nas e-mail z powiadomieniem, że będziesz korzystał z naszych produktów w swoim sklepie.

6) Dla posiadaczy sklepu na sStore.pl

Nasza hurtownia jest już zintegrowana z oprogramowaniem sklepu opartego na sStore.pl. Więc wystarczy tylko napisać do nas e-mail z powiadomieniem, że będziesz korzystał z naszych produktów w swoim sklepie.

7) Dla posiadaczy sklepu na 100sklepow.pl

Nasza hurtownia jest już zintegrowana z oprogramowaniem sklepu 100sklepow.pl. Więc wystarczy tylko napisać do nas e-mail z powiadomieniem, że będziesz korzystał z naszych produktów w swoim sklepie.

8) Dla sklepów opartych na PRESTASHOP

a) Posiadamy specjalnie przygotowane pliki CSV do manualnego importu dla sklepów PRESTASHOP. Pliki te znajdują się w dziale plików CSV i dostępne są na tej stronie: PRESTASHOP - CSV.

b) Przy współpracy z firmą www.megamo.pl udostępniamy pełną integrację z naszą hurtownią. Co ważne, tutaj w tej metodzie jest możliwość zarządzania aktualizacją naszej oferty z poziomu online z każdego miejsca gdzie jest dostęp do internetu w przeciwieństwie do integracji za pomocą A2C firmy e-mo.pl. Aby włączyć integrację proszę o kontakt z wyżej wymienioną firmą: KONTAKT MEGAMO.PL.

c) Przy współpracy z kolejną firmą www.x13.pl udostępniamy również pełną integrację z naszą hurtownią. Aby włączyć integrację proszę o kontakt z wyżej wymienioną firmą: Kontakt z firmą x13.pl.

9) Dla sklepów opartych na MAGENTO

Posiadamy specjalnie przygotowane pliki CSV do manualnego importu dla sklepu MAGENTO. Pliki te znajdują się w dziale plików CSV i dostępne są na tej stronie: MAGENTO - CSV.

10) Dla sklepów opartych na SHOPER, CLICKSHOP, KQS.STORE, GEKOSALE, OSCOMMERCE, iSTORE

Przy współpracy z firmą www.megamo.pl udostępniamy pełną integrację z naszą hurtownią. Co ważne, tutaj w tej metodzie jest możliwość zarządzania aktualizacją naszej oferty z poziomu online z każdego miejsca gdzie jest dostęp do internetu w przeciwieństwie do integracji za pomocą A2C firmy e-mo.pl. Aby włączyć integrację proszę o kontakt z wyżej wymienioną firmą: KONTAKT MEGAMO.PL.

11) Poprzez zewnętrzne oprogramowanie Action2osCommerce (A2C)

Program z licencją odnawianą co rok. Dostęp jedynie z poziomu 1 komputera. Aktualnie możliwe jest zintegrowanie sklepów opartych na systemach: eStore, Click Shop, GOshop, iStore.pl, KQS.Store, Magento, Max-Shop.pl, OpenCart, osCommerce, oscGold, oscPremium, PrestaShop, Shoper.pl, Shoper 5, SOTESHOP 5.0, SunWeb, sstore, VirtueMart, 2sklep.pl
Aby zintegrować się poprzez to rozwiązanie, należy wejśc na stronę www.e-mo.pl następnie w zakładkę OFERTA, następnie Action2osCommerce. Są tutaj podane wszelkie informacje na temat integracji. Integracja w ten sposób jest płatna (jednorazowo, za zakup programu oraz osobno licencja na rok). Oczywiście to nie my pobieramy opłatę, ale firma e-mo.pl, która jest właścicielem tego oprogramowania.


ZANIM ROZPOCZNIESZ WSPÓŁPRACĘ, ZAPOZNAJ SIĘ Z:
- WARUNKAMI WSPÓŁPRACY DROPSHIPPING
- CENNIKIEM WYSYŁEK DROPSHIPPING
Jeśli masz wątpliwości - zadzwoń, udzielimy wszelkich odpowiedzi i pomocy:

kom. 600 876 937 (godz. 8-16)
tel. (32) 445 36 41 (godz. 8-16)

Our qualities

Koszty wysyłki od 12,19 PLN
Bez limitu wagi (cała europa)
Kurier DPD, GLS, Poczta-polska
Płatność:
- przelew zwykły, e-przelew
- PayPal, platnosci.pl (szybkie)
- Kupujesz na sztuki lub w partiach
- Rabaty już od 1500 PLN (lub od 0 PLN - przy zakupie w partii)
- Specjalne warunki dla sklepów on-line(XML, Dropshipping)

NASZE MARKI - PRODUCENCI